کراتین مو در مرکز زیبایی طـــنین

 بهترین مرکز کراتین مو در تهران و کرج با مدیریت خانم رها احمدی کارشناس و مدرس مو آرایی، کاربامواد، کوتاهی مو می باشد. خدمات فوق تخصصی کراتین مو، ریباندینگ، صافی و احیاء مو، بوتاکس مو بصورت کاملا تخصصی و با بهترین مواد برای مشتریان عزیز انجام می شود.

کراتینه مو چیست؟

 کراتین در اصل یک نوع پروتئین است که بطور طبیعی در موها وجود دارد. این پروتئین باعث صاف و درخشان بودن موها می شود. این پروتئین به میزان کافی در ساختمان موی افرادی که موهای فر یا موهای وز دارند وجود ندارد. عمل کراتین کردن مو در حقیقت با جایگزین کردن مقدار کراتین مورد نیاز موها، باعث نرم شدن و صاف شدن آن ها تا ماه ها می شود. این تکنیک که اغلب پرهزینه هم می باشد امروزه در آرایشگاه ها و مراکز زیبایی بسیاری انجام می شود و مورد استقبال بسیاری از بانوان قرار گرفته است.

در روش کراتینه مو، از محلولی استفاده می شود که باعث ترمیم کوتیکول های مو می شود که نتیجه آن صاف و براق شدن موها ست. در نظر داشته باشید که کراتین کردن مو فقط برای افرادی مناسب است که دارای موهای وز هستند و موهای آنها قابل شانه کردن نیست.

مزایای کراتینه مو چیست؟

کراتینه کردن مو یک فرایند شیمیایی است که موهای وز و مجعد را نرم و درخشان می‌کند. نتایج کراتینه مو تا شش ماه باقی می‌ماند. روش‌های مختلفی برای کراتینه مو یا کراتین‌درمانی وجود دارد. آرایشگر متخصص کراتینه مو با توجه به نوع و نیازهای موهای شما، فرمول مناسب برای کراتینه درمانی را برای هر فرد، در نظر می‌گیرد.

برخی از انواع کراتینه های مو، در زمان حرارت دیدن، فرمالدهید آزاد می‌کنند. البته روش‌های جدیدترین با نام روش‌های فاقد فرمالدهید معروف است و فرمالدهید آزاد نمی‌کند.

فارغ از اینکه کراتینه مو فرمالدهید داشته باشد یا نه، کراتینه مو مستقیما با فولیکول در ارتباط است و منافذ مو را با کراتین و پروتئین‌های ضروری مو پر می‌کند. با انجام این روش، موها سالم‌تر و براق‌تر به نظر می‌رسند چون در واقع سالم‌تر می‌شوند.

انواع روش های کراتین کردن مو:

کراتین مو برزیلی

 برای از بین بردن حالت وزی موها از روش کراتین مو برزیلی استفاده می شود که روش درمانی بسیار موثر است و باعث می شود موها نرم و لطیف شود اما حجم موها بدون تغییر خواهد بود. افرادی که دارای موهای مجعد و فر هستند کراتین مو بهترین روش می باشد. وقتی موها خیس و مرطوب شود حالت صافی خود را از دست نمی دهد.

کراتین مو اکسپرس

کراتین اکسپرس مانند کراتین برزیلی ست با این تفاوت که زمان ماندگاری آن کوتاه تر است و موها در اثر تماس با رطوبت حالت پف کرده و نامنظم می گیرند.

کراتین مو ژاپنی

این روش درمانی ترکیبی از کراتین مو برزیلی و روش صاف کننده مو ژاپنی هست و به همین دلیل به این نام شناخته شده است. این روش کراتینه مو تقریبا 5 ماه بیشتر از کراتین برزیلی دوام و ماندگاری داره و تقریبا برای تمام موها استفاده می شود.