لیفت و لمینیت تخصصی در مرکز زیبایی طـــنین

لیفت و لمینت مژه و ابرو دو راهکار پرطرفدار و طبیعی برای زیباتر و خوش حالت تر شدن مژه و ابروها است. لیفت و لمینت مژه و ابرو باعث پرپشت شدن تارهای مو نمی شود؛ اما با مرتب و بلند کردن آنها منجر به آراستگی و زیبایی هر چه بیشتر چهره می شود.

با لیفت و لمینت مژه بیشتر آشنا شوید

لیفت و لمینت یک روش اساسی برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه ها است. افرادی که مژه های بی حالت و کوتاه دارند، بهترین گزینه برای انجام لیفت و لمینت مژه هستند. البته فرد نباید مژه های کم پشتی داشته باشد؛ چرا که لیفت مژه تنها منجر به بلندتر شدن تارهای مو شده و باعث پرپشتی آن نمی شود. برای پرپشت تر شدن تارهای مژه بهتر است از روش اکستنشن مژه استفاده کرد.

مواد لیفت و لمینت مژه حاوی محصولات درمانی است و استفاده از آن باعث تقویت مژه ها نیز می شود. لیفت و لمینت مژه یک روش طبیعی و بدون عوارض است که علاوه بر افزایش جلوه و زیبایی آن باعث تقویت و افزایش رشد مژه ها نیز می شود. در واقع لیفت مژه یک گزینه مناسب برای پرپشت شدن و تقویت تارها با مواد طبیعی است که باعث خوش فرم شدن مژه ها می شود. با استفاده از این روش می توان مژه ها را از قسمت بن مژه فر کرد تا بلند تر جلوه دهند. مواد لیفت و لمینت مژه را به دلیل بی خطر بودن می توان برای خانم های باردار و شیرده نیز مورد استفاده قرار داد.

تفاوت لیفت و لمینت مژه

شباهت نام لیفت و لمینت مژه باعث شده تا بسیاری از افراد کارایی این دو را با هم اشتباه بگیرند یا فکر کنند دارای کاربرد مشابهی هستند. شباهت روش های لیفت و لمینت مژه در بالا کشیدن و بلندتر شدن تارها است. البته این دو روش تفاوت هایی نیز با هم دارند. لیفت مژه منجر به خوش فرم کردن و حالت دادن یا فر کردن تارهای مژه بدون حالت است. این در حالی است که لمینت مژه برای افرادی مناسب است که دوست ندارند مژه های فر داشته باشند و تنها بلند شدن آن مد نظرشان است.

اگر می خواهید هر دو روش لیفت و لمینت مژه را انجام دهید باید ابتدا روش لیفت را انجام داده و پس از دو روز نسبت به لمینت اقدام نمایید. بهتر است هر دو روش را در یک جلسه انجام ندهید. علاوه بر این، امکان انجام دادن لمینت مژه در ابتدا و پس از آن لیفت مژه وجود ندارد. چرا که مواد لمینت منجر به خشک شدن مژه می شود و ترکیب آن با مواد لیفت باعث از بین رفتن لمینت خواهد شد.

ماندگاری لیفت و لمینت مژه چقدر است؟

لیفت و لمینت مژه یک روش نیمه دائمی است و هر ماه نیاز به ترمیم دارد. البته با کمک راهکارهایی می توان ماندگاری و دوام لیفت و لمینت مژه را تا حدودی افزایش داد. توجه داشته باشید که لیفت و لیمنت مژه بلافاصله پس از انجام تا ۲۴ ساعت به زمان نیاز دارد تا به طور کامل در مژه ها نفوذ پیدا کند. به همین دلیل در این زمان نباید مژه ها را شستشو دهید. اگر در حد فاصل یک روز پس از انجام لیفت و لمینت مژه را شستشو دهید، احتمال کاهش دوام لیفت مژه بسیار زیاد خواهد بود.
لیفت ابرو درآموزشگاه اکستنشن مژه میلش

لمینت یک ماده گیاهی و حاوی کراتینه است. همچنین، برخی از این مواد حاوی رنگدانه های طبیعی بوده و استفاده از آنها باعث تیره تر و پررنگ تر جلوه دادن ابروها می شود. لیفت و لمینت ابرو مناسب برای خانم هایی است که ابروهای افتاده دارند یا برخی از نواحی آن خالی هستند. این متد برای افرادی که فاصله میان چشم و ابروهایشان کم است نیز بسیار مفید واقع می شود. لیفت ابرو در سالن زیبایی طنین می تواند بهترین نتیجه از اصلاح فرم و نواقص ابرو را برای شما به دنبال داشته باشد.

بهترین مرکز لیفت و لمینت مژه در تهران

اگر برای لیفت و لمینت مژه و در تهران به دنبال یک مرکز حرفه ای و معتبر هستید، ما به شما سالن تخصصی طنین را پیشنهاد می دهیم. این مرکز تخصصی لیفت و لمینت مژه و ابرو در محیطی مناسب و استاندارد آماده خدمت رسانی به شما همراهان گرامی است.برای دریافت خدمات زیبایی با ما در اینستاگرام در ارتباط باشید