براشینگ مو در مرکز زیبایی طـــنین

زیبایی مو یکی از مهمترین مسائلی است که بسیاری از خانم ها به آن توجه می کنند. بسیاری از خانم ها علاقه مند هستند تا در همه حال موهای مرتب و زیبایی داشته باشند. در این میان را های زیادی برای مرتب بودن موهای شما وجود دارد که یکی از آسان و کوتاه ترین راه برای اینکه بتوانید موهای خود را به راحتی مرتب کنید، براشینگ مو است.

انواع براشینگ مو

قطعا میدانید که یکی از عوامل مهم در فرم مو و حالت دهی موها اندازه آن میباشد. به همین دلیل نیاز است بدانیم برای هر اندازه مو چه نوع روش براشینگ را باید به کار ببریم.

 

۱. براشینگ موی کوتاه

موهای کوتاه سخت ترین مدل برای حالت دهی هستند تا این حد که اگر بخواهند میزان هنر و حرفه ای بودن آرایشگری را بررسی کنند از او در زمینه حالت دهی موی کوتاه تست گرفته می‌شود. مدل براشینگ مو برای موهای کوتاه با استفاده از سشوار و اتو امکان پذیر است و برای انجام آن می توانید از برس های فلزی با سایز کوچک استفاده میشود. این مسئله در مورد ریباندینگ مو هم تاثیر دارد و سایز موهایتان در هزینه آن نیز دخیل است.

۲. براشینگ موی بلند و متوسط

زمانی که موها کمی بلند تر باشند آرایشگران آن ها را به روش های مختلفی سشوار می کنند؛ در این حالت جهت برس را به داخل یا بیرون نگه می دارید. هیچ محدودیتی در نوع برس استفاده شده وجود ندارد . از برس های فلزی در هر سایزی می‌توان استفاده کرد .موها را دسته بندی می کنند و به ترتیب با دقت سشوار می کشند.

۳. براشینگ موی فر

اگر دارای موهایی مجعد یا وز هستید، آرایشگران از اسپری های دو فاز استفاده می کنند و همچنین با کمی کشیدن برس، حرارت را بر روی آن قرار داده و موهایتان را سشوار کنند. در صورتی که فری موهایتان برایتان آزار دهنده است می توانید از روش های صافی مانند ریباندینگ یا کراتینه استفاده کنید.

قیمت و هزینه براشینگ مو:
چه عواملی بر قیمت براشینگ مو تأثیرگذار است؟

عوامل زیادی بر قیمت یک براشینگ تأثیر دارد که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

یکی از آنها حرفه‌ای بودن آرایشگر است که قطعاً هزینه بالاتری برای کار با کیفیت دریافت می‌کنند.
بر حسب مواد انتخابی برای حالت دادن و تثبیت موهایتان، قیمت براشینگ متفاوت خواهد بود. استفاده از روغن آرگان و کرمهای مختلف می‌تواند مؤثر باشد.
عامل دیگر کوتاهی یا بلندی موهاست. مسلماً موی کوتاه زمان کمتری صرف می‌کند. موی بلند زمان بیشتری برای براشینگ می‌برد.
از دیگر عواملی که می‌توان نام برد پرپشتی یا کم پشتی موهاست. موهایی پرپشت زمانی بیشتر صرف می‌کنند و بالعکس.
همین طور مدل موهای شما نیز می‌تواند تأثیر داشته باشد. مثلاً مدل موهای خیلی کوتاه و پسرانه مهارت بیشتری می‌طلبد.
حتی مدل براشینگ انتخابی شما نیز در قیمت آن تأثیرگذار است.
حالت‌پذیری موها نیز در قیمت آن تآثیرگذار است.