خدمات ناخن در مرکز زیبایی طـــنین

ناخن کار خوب کاشت ناخن را با استفاده از ابزار و لوازم بهداشتی و همچنین مواد اصل و اورجینال انجام میدهد. ناخن کار متخصص برای طراحی ناخن از دیزاین های به روز استفاده کرده و از متد ها و روش های کاشت ناخن جدید استفاده می کند.
سالن زیبایی طنین در تهران، انواع روش های کاشت ناخن را بصورت تخصصی با دوام و کیفیت بالا انجام میدهد. کاشت ناخن  با ظرافت و زیبایی و طراحی متفاوت را در بهترین مرکز کاشت ناخن طنین تجربه کنید.

سوالات متداول

چرا بعد از کاشت ممکن است ناخن دچار قارچ شود؟

عمده دلایل پیدایش قارچ های زیر ناخن پس از کاشت، هواگرفتگی پس از کاشت ، زرد شدن ناخن و جنس مواد و مقدار لیکویید مصرفی و ….. همگی از عوارض کاشت ناخن نامناسب میباشد . برای جلوگیری از ایجاد کاشت ناخن در صورتی که کاشت ناخن به طور اصولی کاشت شده است باید مراقبت هایی را هم از کاشت ناخن داشته باشید


چرا کاور ناخن انجام میدهیم؟

برای کاور زدن ما نیازی به تیپ نداریم بعضی از مشتریان ناخن های بلندی دارند ولی صدف ناخن شان شکننده و ضعیف است و میخواهند آن را حفظ کنند در این صورت میتوانند از این روش استفاده کنند. پس کاربرد کاور ناخن در ناخن های بلند و شکننده استفاده میشود.


برای دورگیری صحیح چه باید کرد؟

انتخاب سر سوهان مناسب به شما کمک می کند تا دورگیری به درست ترین شکل خود انجام شود.
فشار دست به قلم سوهان برقی خیلی ملایم و کنترل شده صورت گیرد تا حجم زیاد مواد، یک دفعه برداشته نشود. دورگیری یک بار با سوهان برقی انجام شود و بار دیگر با استفاده ار سوهان دستی. زمانی که کار دورگیری به اتمام رسید، مواد باید نیم میل با کوتیکول فاصله داشته باشند.

مشکل هوا گرفتن کاشت ناخن چیست؟

1- ناسازگاری مواد با ناخن که آن هم به مرور زمان در ترمیم های مکرر از بین می رود
2- زیاد بودن چربی صدف ناخن که باید پرایمر بیشتری بزنیم .
3- استفاده از پد های لاک پاک کن و آستون های معمولی باعث می شود که هم مواد کاشت آسیب ببیند و هم هوا بگیرد .
4- ضربه خوردن به صدف ناخن و فاصله افتادن بین صدف ناخن و مواد است
5- استفاده زیاد از لاک و پاک کردن آن یکی دیگر از دلایل هوا گرفتن است

کاشت ناخن موقت چگونه است؟

در کاشت ناخن موقت، مواد گذاری انجام نمیشود . ناخن کار فقط مراحل چسباندن تیپ را انجام میدهد.
ماندگاری کاشت ناخن موقت چقدر است؟

مدت ماندگاری کاشت ناخن موقت از چندین ساعت تا١٠روز میباشد و بستگی به نوع نگهداری مشتری دارد.
چرا ناخن گاهی تغییر شکل پیدا می کند؟

گاهی علت تغییر شکل ناخن نشانه بیماری ست، بهتر است هر گونه تغییری در شکل ناخن‌ها را جدی بگیرید و به پزشک مراجعه کنید تا خیال تان راحت شود.

میزان رشد ناخن های دست و پا چقدر است؟

ناخن‌ های دست هر ماه تقریبا ۳٫۵ میلیمتر رشد می‌کنند ناخن‌ های پا نیز هر ماه حدود ۱٫۵ میلیمتر رشد می‌کنند. اگر تغذیه‌ی درست داشته باشید و مراقب سلامت ناخن‌ هایتان باشید، بر سرعت رشد ناخن‌ های‌ تان تاثیر می‌گذارد.