میکاپ و گریم تخصصی در مرکز زیبایی طـــنین

قرار است به زودی ادامه زندگیتان را در یک روز خاص با یک فرد خاص شریک شوید. هر عروسی می‌خواهد بهترین ظاهر و احساس را در این روز تجربه کند. اگر در بهترین روز زندگی‌تان بدنبال آرایشی به روز، ظریف و بی نقص هستید ما به شما کمک می‌کنیم تا رویایتان را به واقعیت تبدیل کنید. تخصص میکاپ آرتیست‌های سالن زیبایی طنین، متعادل سازی صورت با حفظ فرم اصلی چهره شماست. به ما فرصت دهید تا با تعهد و خوش قولی در محیطی آرام و به دور از استرس، زیباترین چهره را برای زیباترین عروس رقم بزنیم.

گریم و میکاپ فوق تخصصی عروس

در گریم عروس، باید ضمن شناخت نقاط ضعف و قوت چهره، زیبایی‌های صورت را برجسته نمود و عیوب آن را برطرف کرد تا با آرایشی متعادل، زیبایی صورت چندین برابر شود. میکاپ آرتیست‌های حرفه‌ای ما با خوشروئی و صبوری ضمن در نظر گرفتن به روزترین متدهای آرایشی و با استفاده از بهترین برندهای روز دنیا، متناسب با اجزای صورت شما، برایتان چهره‌ای رویائی و خاص خلق خواهند کرد. فراموش نکنید آرایش معمول صورت با گریم عروس خیلی متفاوت است.

پاکسازی پوست صورت

داشتن چهره‌ای درخشان و پوستی شاداب در جشن عروسی بسیار اهمیت دارد. بنابراین تمام خانم‌ها مایلند تا قبل از مراسم عروسی‌شان، تمامی مشکلات پوستی اعم از آکنه، جوش، لک های پوستی و … را به نحو مطلوبی از بین ببرند تا در این روز پوستی درخشان و زیبا داشته باشند. همچنین زیبایی و طراوت پوست در آرایش بسیار اهمیت دارد. در واقع آرایش قادر است تنها بخشی از عیب های چهره را بپوشاند؛ در حالی که کار پاکسازی پوست، تا حد زیادی می‌تواند این مشکلات پوستی را برای ما رفع کند. در پاکسازی پوست چیزهایی مثل سلولهای مرده سطح پوست، جوش‌های سرسیاه و چربی‌های ناشی از آلودگیها را هدف می‌گیریم.

نکات مهم در انتخاب سالن زیبایی عروس

یکی از شرایط های حساس و حیاتی برای هر دختری انتخاب سالن زیبایی عروس می باشد و با توجه به این که امروزه افراد زیادی وارد صنعت مد و زیبایی شده اند انتخاب سالن زیبایی کار دشواری است .

همان طور که می دانید یکی از دغدغه های اصلی خانم ها زیبا دیده شدن می باشد و یکی از مهم ترین روزهای زندگی هر دختر خانمی روز عروسی او خواهد بود . از مهم ترین مواردی که زیبایی ظاهری عروس را تشکیل می دهد لباس ، میکاپ و مدل موی عروس است .

بنابراین اگر به دلیل بی توجهی انتخاب مناسبی نداشته باشید ، بعد از گذشت سال ها علاقه ای به دیدن فیلم و عکس های عروسی خود نخواهید داشت . در نظر داشته باشید که سالن زیبایی عروس باید از امکانات و تجهیزات مناسبی و کاملی برخوردار باشد . امکانات و تجهیزات سالن زیبایی عروس عبارتند از :

  • لوازم آرایشی که در سالن زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد باید از کیفیت بالا و ماندگاری طولانی برخوردار باشند .
  • در سالن زیبایی عروس باید اکسسوری های مناسب عروس خانم مانند لاک ، تاج عروس و… وجود داشته باشد .
  • سالن زیبایی باید دارای اتاق جداگانه برای ارائه خدمات عروس مانند میکاپ و شینیون باشد .
  • در سالن زیبایی عروس باید انواع موهای طبیعی با رنگ های متفاوت موجود باشد .
  • مکان مناسب برای تعویض لباس عروس باید وجود داشته باشد .
  • پرسنل سالن باید حرفه ای ، دوره دیده و خوش رفتار باشند .
    و…

بهترین شب زندگیتان را رقم خواهیم زد

بهترین و باکیفیت ترین خدمات آرایش و گریم عروس، در محیطی با‌شکوه و آرام ارائه می‌شود؛ بهترین روز زندگی هر زنی، روز عروسی او است؛ مسلماً وی مستحق بهترین ظاهر و احساس در این روز خاص است؛ سالن زیبایی رها احمدی دارای سابقه طولانی در زمینه گریم عروس و خلق چهره رویائی می‌باشد. اگر شما بدنبال آرایشی به روز، ظریف و بی نقص هستید سالن زیبایی رها احمدی به شما کمک می‌کند تا رویایتان را به واقعیت تبدیل کنید.