شنیون متنوع مو در سالن زیبایی طـــنین

شینیون مو برای مرتب و زیبا کردن موی زنانه بسیار مورد توجه خانمها واقع شده است. شینیون در مدلهای مختلف مانند شینیون باز, شینیون جمع و… مناسب هر گونه سلیقه و اندازه مو میتواند باعث زیبایی دو چندان مو شود.
دیزاین انتخاب شده برای مراسم مختلف مانند عروسی, تولد, مهمانی, عکاسی و… باید مناسب آن مراسم باشد و این موضوع با توجه به سلیقه افراد و مشاوره درست شینیون کار باید انجام شود. لباسی که شخص برای مراسم میپوشد مانند کوتاه و بلند بودن لباس, باز و بسته بودن و… در انتخاب شینیون بسیار مهم است.

شنیون جدید

انواع خدمات شینیون در سالن زیبایی طنین:

شینیون کارهای حرفه ای سالن زیبایی طنین با توجه به اینکه مسلط به جدیدترین متدهای روز دنیا میباشد انواع مدل شینیون با انواع دیزاین های مو را به خانمهای خوش سلیقه ارائه میدهند.

براشینگ صاف, براشینگ مجلسی, براشینگ حالت دار
فر مو با ویو, بابلیس, فر آیرون, فر ریز
شینیون مجلسی و بسته, شینیون اروپایی و ساده, شینیون باز و بسته.
انواع بافت, بافت ساده, بافت حصیری, بافت تیغ ماهی, بافت تل, شینیون با بافت

شینیون مو در سالن زیبایی طنین با جدیدترین سبک های شینیون دنیا با قیمت مناسب انجام میشود و کافیست شما مدل مد نظر خود را انتخاب کنید و شینیون کار ما همان را برایتان انجام خواهد داد و اگر انتخاب شینیون مناسب را به ما واگذارید مطمئن باشید که رضایت شما را جلب خواهد نمود در هر حالت اگر حتی مدل مورد رضایتتان نشد ما آن را بدون دریافت هزینه ای تغییر خواهیم داد